46 TKP-S. Тематичні контрольні роботи з геометрії Підсумкова контрольна робота з геометрії BAPIAHT 1 b 1°(1 бал). Пряма с належить площині а, а пряма в перетинає пло- щину а в точці, що не належить прямій а. Як розміщені прямі а і в? 2(1 бал). Точка М не належить площині В. Скільки можна про- вести прямих, які проходять через точку Мі є паралель ними площині 3? 3°(1 бал). Лінійний кут двогранного кута дорівнює четвертій час- тині розгорнутого кута. Чому дорівнює двогранний кут? 4°(1 бал). ABCDA,B,C,D, - куб (рис. 21). Вкажіть: а) пряму перетину площин ABD i D₁CC: 6) площину, яка проходить че- К рез прямі ВК і АА. 5°(2 бали). Дано: (2; 3; -1), 5(3; 1; 0). Знайдіть: а) координати вектора n = 3a-2b; 6) n. B₁ I B Рис. 21 G D₁ 6 (3 бали). Трикутник ABC і прямокутник ABMN мають спільну сторону АВ і лежать у різних площинах. Через сторону MN і точку К - середину відрізка АС щину, яка перетинає ВС в точці L. - проведено пло- а) Доведіть, що прямі АВ і KL паралельні. 6) Знайдіть KL, якщо АВ = 7 см. в) Визначте вид чотирикутника NKLM. 7 (3 бали). Через вершину D прямокутника ABCD проведено пря му ДК, перпендикулярну до його площини. КА = 5 см; КВ-7 см; КС = 6 см. Знайдіть: a) KD; 6) площу прямокутника ABCD.

Ну тут не 1 задача
якщо ви це все напишете