Justop
ответ дан

Тема:
МОНГОЛЬСЬКА НАВАЛА НА РУСЬ-УКРАЇНУ. ВОЛИНСЬКО-ГАЛИЦЬКЕ КНЯЗІВСТВО В СЕРЕДИНІ ХІІІ СТ.
(всі завдання робити на карті).
Масштаб 1:8 000 000

Завдання:
1. Обведіть межі Волинсько-Галицького князівства на початку князювання Данила Романовича
2. Стрілками різних кольорів позначте походи військ хана Батия: 1237 - 1238 pp.; 1239 р.; 1240-1242 pp.
3. Позначте і підпишіть міста: що найбільше постраждали від монгольської навали; що чинили найзавзятіший опір монголам; що витримали монгольську облогу.
4. Підпишіть назву держави, яку заснували монголи біля кордонів руських князівств.
5. Вкажіть місце і рік перемоги князя Данила Романовича над угорсько-польським військом.
6. Позначте місце і рік коронування Данила Романовича.
7. Підпишіть столицю Волинсько-Галицького князівства за Данила Романовича.​

ТемаМОНГОЛЬСЬКА НАВАЛА НА РУСЬУКРАЇНУ ВОЛИНСЬКОГАЛИЦЬКЕ КНЯЗІВСТВО В СЕРЕДИНІ ХІІІ СТ всі завдання робити на карті Масштаб 18 000 000Завдання1 Обведіть межі Вол class=