СРОЧНО!!
1. Деякі люди відчувають труднощі в ухваленні рішень. Через це вони можуть сильно нервувати. Наведіть лві поради, які допоможуть у цій ситуації.
2. Установіть відповідність між видами рішень та їх характеристиками:
1) прості рішення
2) щоденні рішення
3) складні рішення
а) мають серйозні наслідки, наприклад рішення, яку спеціалізацію в навчанні обрати, впливає на вибір професії.
б) не потребують дового та складного розміркування
в) ці рішення ви приймаєте щодня, тому вони є звичайними.
3. Напишіть приклад застосування правила світлофора під час ухвалення рішень у таких ситуаціях:
1) Завтра в Назара концерт у музичній школі. Якщо він не підготується, то матиме низьку оцінку за симест. Але друг клице його на фільм, який вони давно збиралися подивитися.
2) Сніжані купили нові джинси, і вона хоче вдягнути їх наступного дня до школи. Та у її школі суворі правила щодо шкільної форми. Якщо Сніжана це зробить, їй запишуть зауваження у щоденник.